15 Mayıs 2012 Salı

sapanca seyahatimiz :))

Merhabalar       herkese,bir kaç gün aradan sonra evimize döndük sapanca gezimin yagmur, soguk evde geçti ama yinede güzeldi ..cuma günü annemin ,aneannemin ve dayımın mezarına gittik kızım Elifle beraber insan çok buruk oluyor kızımı annemin görmesini çok isterdim çok arzusu vardı ama olması yapıcak bişey yok, ama elifi gördügüne inanıyorum. nur içinde yat annecim ve bütün ölmüşlerimiz....eş dost ziyareti derken zaman su gibi akıp gitti.
  Meral ablaya ugradım ( meral sanat evi) ayna boyadim daha sonra yayınlıycam özlemişim atölyede boya yapmayı ,ramazan gelmeden tekrar gitmek üzere döndüm istanbula sevgiler:)))
   

4 yorum:

 1. Güzel geçmesine çok sevindim...
  havaların inan önemi yok...
  Maksat beraberlikleri güzelleştirmek...
  Canım Dediğin gibi Nur içinde yatsınlar mekanları Cennet olsun...
  Ne desem bir düğüm boğazımda, ne söylesem susuyorum, diyemiyorum başka bir şey...

  YanıtlaSil
 2. Bende en çok bayramlarda babamın eksikliğini hissederim, keşkelerim olur hep birisi babasından bahsedince...Annenin yeri ayrı tabi ama keşke hepsi hep yanımızda olabilseler...

  YanıtlaSil
 3. Dilek cim sagol güzel düşüncelerin için..bazen söylenecek bir şey bulamassın yapıcak bişey yok ...
  İlknur cum biraz acıklı olucak ama bende babamı hiç tanımadım.7 aylık kızım babasına bakışları beni ınanılmaz duygulandırıyor ALLAH kımseyı ayırmasın tabıkı bir gün ayrılacagız elden ne gelir.....

  YanıtlaSil
 4. Değerli blog kullanıcısı sitenizi ve paylaşımlarınızı çok beğendiğimizden Ofis Mobilyası olarak başarılarınızın devamını dileriz.

  YanıtlaSil